Kalite Anlayışımız

Kalite politlamız ;

  • Note markasına ait kalite kültürü oluşturmak,
  • Kalite dökümanları ve güncel şartname metodları belirlemek,
  • Metodları hayata geçirmek ve etkin kontrol sağlamak,
  • Teknolojiye uygun güncellemeler yaparak kalite sürekliliğini sağlamaktır.

Note İnşaat ve Yatırım'ın farkı, Note projelerinde her zaman tasarım odaklı teknolojik çözümlere ve bu çözümlerin kullanılmasına öncelik vermesidir. Note, inşaatını üstlendiği tüm yapılarda yürürlükteki son deprem yönetmelikleri, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları ve TS13515 gibi güncellemeleri, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun biçimde yapmaktadır.

Note projeleri, kapsamlı zemin sondajları ile hazırlanan detaylı zemin etüt raporlarına uygun ve gerekli iksa tedbirleri alınıp güvenli biçimde yapılmaktadır. Bu tür blokların tamamı, yükleri sağlam zemine aktaran, projesine göre radye temel veya kazıklı radye temel ile deprem kuvvetlerini güvenli bir biçimde karşıladığı ispatlanan taşıyıcı sistem uygulamaları ile yapılır. TSE’ye uygun kalite güvence belgeli olmasının yanı sıra şantiye ve laboratuarda testleri yapılan, statik projesine uygun sınıfta hazır beton ve sismik demir kullanılarak betonarme ve çelik yapılar inşa edilir.

Ciddi emek ve mücadele ile üretilen her yapının, her paydaş için mutluluk ve gurur duyma nedeni olmasının sağlanması Note‘nin ana hedefidir.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.

BİZE ULAŞIN

Adres: Etiler Mah. 832 Sokak Arat İş Merkezi No:4 Ofis:14 Muratpaşa Antalya / Türkiye

Tel: +90 242 322 88 22

Mobil: +90 532 511 26 40

E-posta: [email protected]